April 12, 2018

यो बर्ष करोड भ्यूज कमाउने गीतकारहरु

यो बर्षको अन्तिमतिर प्रदर्शनमा आएको सिनेमा शत्रु गतेको रुपै मोहनी गीत छोटो समयमा करोड भन्दा माथीको भ्युज पाउने गीत हो । यो गीतले युट्युवमा दुई वटा रेकर्ड पनि राख्न सफल भयो । २४ घन्टामा सर्बाधिक ८ लाख ३२ हजार भन्दा बढि पटक हेरिने गीतको रेकर्ड बनाएको रुपै मोहनीले छोटो समयमा ५० लाख पटक हेरिने गीतको दोश्रो किर्तीमान पनि कायम गर्यो । यो गीतका गीतकार हुन लोकराज अधिकारी । अधिकारी डेढ दशक भन्दा बढि समयदेखि पत्रकारिता र गीति लेखनमा सकृय छन । उनले लेखेको तिम्ले पराई ठाने पछि पराई हुन के भयो र बोलको आधुनिक गीत मोवाइलको रिङ ब्याक टोनमा सर्बाधिक डाउनलोड भएर रेकर्ड राखेको गीत हो । रुपै मोहनी गीतमा संगीत टंक बुढाथोकीको रहेको छ भने स्वर बुढाथोकी र मिना निरौलाको रहेको छ । सार्वजनिक भएको ५३ दिनमा नै करोड भ्युज पार गरेको गीत यो समाचार तयार पार्दा सम्म १ करोड ५७ हजार पटक हेरिएको छ ।

यो गीतका गीतकार हुन लोकराज अधिकारी ।

कस–कसले लेखेकाे गीतले कराेड भ्यूज पायाे ?

२०७४ मा करोड भ्युज पाउने गीतहरू

Share

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

5 + 5 =